Krmivo

Nekrmte psa ničím, co byste sami nejedli

Dáváte si pozor na to, co jíte? Bodejť by ne, média nás neustále masírují o důležitosti zdravé a vyvážené stravy a nutno podotknout, že oprávněně. Pestrý jídelníček je základem pevného zdraví a měl by obsahovat dostatečné množství vitamínů a látek, bez kterých se tělo neobejde. Podobně jsou na tom i naši domácí mazlíčci. I ti samozřejmě potřebují vydatnou stravu, která se projeví na vyvážené tělesné stavbě, kvalitě srsti a celkové spokojenosti zvířete. Špičkoví chovatelé to moc dobře vědí a dopřávají svým svěřencům kvalitní krmivo, kterého by se neštítili ani oni sami. A jak jste na tom vy? Dáváte svému psovi granule pochybné kvality, nebo si jeho zdraví vážíte a rozmazlujete ho vybranými lahůdkami?

Nedělejte ze svého mazlíčka odpadkový koš

Každý veterinář vám potvrdí, že zvířecí žaludek není žumpa. Jistě, zvířata se nenechají pobízet a spořádají kde co, což se však dříve či později projeví na jejich zdravotním stavu. Buďte proto zodpovědní a kupujte pouze takové krmivo pro psy a kočky, které vám doporučí veterinář či chovatel. Nezapomeňte, že granule pro psy nejsou určeny kočkám (a naopak) a že strava, která je určena štěňatům, má jiné složení než krmivo pro dospělé psy. Období růstu je pro zvířata klíčové a mělo by se jim proto dostávat dostatečné množství potřebných živin a vitaminů.

Nemáte-li ve svém okolí specializovaného prodejce, který by nabízel kvalitní chovatelské potřeby, objednejte si je z pohodlí domova u některého ze specializovaných prodejců. Prodejci nabízí prémiové krmivo pro psy a kočky, ale i celou řadu kvalitních pochoutek, na kterých si váš mazlíček opravdu smlsne. Stejně dobře zde nakoupíte i veškeré příslušenství včetně pelíšků, misek, obojků, šampónů a antiparazitik. Mezi obrovské výhody nepatří jen příjemné ceny, ale především fakt, že vám krmivo dorazí až domů a nebudete se s ním muset vláčet z obchodu.

Redaktorka

Přidat komentář

Klikni a komentuj