Domácí mazlíčci Psi

Srst nemusí vždy stačit, ale můžete hafíkovi pořídit obleček!

Zdá se vám oblečení pro zvířata jako přežitek a ťukáte si na čelo pokaždé, když spatříte nějakého tvorečka ověšeného všelijakými módními doplňky? Ovšem pozor, nic není tak černobílé, jak to na první pohled vypadá. Co když za oblečeným pejskem nestojí páníčkova touha zviditelnit se, ale naopak jeho upřímná starost o zdraví svého čtyřnohého přítele? Příroda sice psy vybavila tak, aby jim nedělalo přílišné potíže přestát nepřízeň počasí, ale stále jde o živé bytosti. I zvířata mohou prochladnout a vážně onemocnět – zrovna jako lidi. Některá plemena navíc příliš teplý kožíšek nepobrala a hřejivý svetřík jim přijde opravdu vhod.

Neomezuje oblečení psovu pohyblivost?

Odpůrci psí módy argumentují, že psí oblečky omezují zvíře v pohybu. Jistě, mají pravdu. S psím oblečením je to podobné jako s tím lidským. I my si vybíráme oblečení tak, abychom se v něm cítili co možná nejpohodlněji a měli bychom se stejným úmyslem nakupovat věci i pro své čtyřnohé kamarády. A protože existují lidé, kterým na psech opravdu záleží, vznikla ryze česká značka psího oblečení – Ene Bene. Ta se specializuje na výrobu širokého spektra psí módy, která se vyznačuje moderním designem, kvalitními materiály a pohodlným střihem. Jednoduše řečeno, Ene Bene snoubí funkčnost s elegancí.

O Ene Bene sní každý pes

Součástí sortimentu jsou oblečky pro psy všeho druhu. Najdete v něm svetříky, zimní bundy, postroje, pláštěnky, mikiny, trička, ale i tašky a různé ozdoby. Produkty si můžete prohlédnout v e-shopu ene-bene.cz a objednat si je z pohodlí domova. Dodání je velmi rychlé a když vašemu mazlíčkovi bunda nebo pláštěnka pro psa nepadne, jednoduše ji vyměníte za jinou. Poštovné při výměně samozřejmě hradit nemusíte. Jestli stále váháte, zeptejte se na názor toho, komu je oblečení určeno. Devět z deseti psů si totiž po oblečcích Ene Bene tajně touží…